Obchod

CD Kalevala    250kč

Po debutovém albu "PůlCédé" jsme se rozhodli vydat hlouběji do příběhů jednotlivých písní a vtáhnout posluchače do bájné, tajemné a kouzelné vesničky, kterou nazýváme: "Kalevala". Tento nový směr je poněkud ostřejší, tanečnější, ale i na pomalé a tklivé písně zbylo dostatek prostoru. Na nové desce se ovšem stále objevují hudební prvky, ze kterých Ateliér vzešel, a to prvky folku, world music, rocku i lidové hudby. Písně na této desce jsou inspirovány převážně z cest po nehostinných a divokých krajinách severu a východu. 

CD Půlcédé      150kč

Prvotina Půlcédé byla nahránav březnu 2015 ve Studiu na Orlí a zahrnuje v sobě prvky rockové, folkové, vážné, nevážné, profesionální, písničkářské, táborákové... prostě hudby jakou má Ateliér rád a na kterou se od něj můžete těšit.

CD Půlcédé

Kniha pohádky z lesa, srdce a zahrady       150 kč

Sbírka dvanácti pohádek našeho vibrafonisty Tomáše o zvířatech a rostlinách, jejich radostech a starostech, které jsou dost podobné jako ty naše. Možná jste to nevěděli, ale i zvířátka mají svoji olympiádu a slavnostní ples. Také jste určitě neslyšeli, že i mezi pavouky se najde nějaký ten vegetarián, že i kapr musí chodit do školy, aby se naučil plavat, a stejně jako lidé, i v lese každý potřebuje nějakého kamaráda, s kterým by se smál a radoval. O tom všem a mnohém dalším vypráví tyto pohádky. 

Tričko Ateliér    350 kč

(pánské, dámské, S,M,L,XL) 


Plátěná taška fairtrade 150 kč


Magnetka 50 kč


Ke každé objednávce +50kč poštovné a balné.
Pokud by jsi chtěl mít některý z těchto krásných kousků doma, napiš nám do formuláře dole.


Digicédé si také můžeš koupit online zde:

Líbí se ti naše tvorba?
Chtěl bys nás podpořit?

Pokud by i náhodou chtěl být naším mecenášem, líbí se ti naše tvorba a chceš nás podpořit, můžeš nám přispět jakoukoliv částku na tento účet:  670100-2206583917/6210 

Napište nám...