Obchod

CD Kalevala    250kč

Po debutovém albu "PůlCédé" jsme se rozhodli vydat hlouběji do příběhů jednotlivých písní a vtáhnout posluchače do bájné, tajemné a kouzelné vesničky, kterou nazýváme: "Kalevala". Tento nový směr je poněkud ostřejší, tanečnější, ale i na pomalé a tklivé písně zbylo dostatek prostoru. Na nové desce se ovšem stále objevují hudební prvky, ze kterých Ateliér vzešel, a to prvky folku, world music, rocku i lidové hudby. Písně na této desce jsou inspirovány převážně z cest po nehostinných a divokých krajinách severu a východu. 


CD Půlcédé      150kč

Prvotina Půlcédé byla nahránav březnu 2015 ve Studiu na Orlí a zahrnuje v sobě prvky rockové, folkové, vážné, nevážné, profesionální, písničkářské, táborákové... prostě hudby jakou má Ateliér rád a na kterou se od něj můžete těšit.Ze Severu         250kč

"Básnická sbírka Ze Severu, je na poli poezie prvotinou frontmana Ateliéru Matěje Metoděje Štrunce. Jsou v ní básně z posledních 5-ti let. Nejhutnější jsou potom kapitoly z jeho různých cest. Jako podtitul pro tuto knihu by se dal použít "básnický cestopis". Ač nese sbírka spíše cestovatelský název, autor nechá čtenáře nahlédnout do severní strany jeho vlastního srdce."

Pohádky z lesa, srdce a zahrady       150 kč

Sbírka dvanácti pohádek našeho vibrafonisty Tomáše o zvířatech a rostlinách, jejich radostech a starostech, které jsou dost podobné jako ty naše. Možná jste to nevěděli, ale i zvířátka mají svoji olympiádu a slavnostní ples. Také jste určitě neslyšeli, že i mezi pavouky se najde nějaký ten vegetarián, že i kapr musí chodit do školy, aby se naučil plavat, a stejně jako lidé, i v lese každý potřebuje nějakého kamaráda, s kterým by se smál a radoval. O tom všem a mnohém dalším vypráví tyto pohádky. 


Tričko Ateliér    350 kč

(pánské, dámské, S,M,L,XL) 


Plátěná taška fairtrade 150 kč


Magnetka 50 kč


Ke každé objednávce +50kč poštovné a balné.
Pokud by jsi chtěl mít některý z těchto krásných kousků doma, napiš nám do formuláře dole.


Digicédé si také můžeš koupit online zde:

Líbí se ti naše tvorba?
Chtěl bys nás podpořit?

Pokud by i náhodou chtěl být naším mecenášem, líbí se ti naše tvorba a chceš nás podpořit, můžeš nám přispět jakoukoliv částku na tento účet:  1146678046/3030

Napište nám...